Майстер-клас з розпису ялинкової іграшки

Клавдієвська фабрика ялинкових прикрас пропонує всім бажаючим відвідати майстер-класс з розпису ялинкової іграшки.  Взяти участь у такому майстер-класі можливо під час екскурсії по фабриці. Виходячи із нашого багаторічного досвіду, ми можемо стовідсотково стверджувати, що такий захід буде цікавий як дітям, так і дорослим.  
Робота над кулькою під час майстер-класів
Для майстер-класів використовують ялинкові кулі з контуром малюнку
Відмінний результат розпису кулі
Кожний учасник майстер-класу отримує все леобхідне для розмальовування ялинкової кулі: пензлик, фарби, підставку під кульку, глітер, салфетки, та звісно саму кулю в нашому фірмовому пакуванні "Снігова королева". На кулі вже нанесений контур малюнка, який необхідно буде розмалювати.
В цьому приміщенні на фабриці проводяться майстер-класи
Навіть самі маленькі можуть розмалювати ялинкову кульку
Наші майстер-класи з розпису ялинкових іграшок проходять під керівництвом досвідчених майстрів, які не тільки самі володіють майстерністю художнього розпису ялинкових іграшок, а ще й можуть навчити цього кожного, навіть самого маленького. Вони розкажуть і покажуть всі етапи перетворення звичайної ялинкової кулі у справжній шедевр хендмейду)
Для того, щоб куля стала більш нарядною, його присипають глітером
Ось яка чудова куля може вийти і Вас, якщо Ви відвідаєте майстер-клас на Клавдієвській фабриці
Основна частина учасників майстер-класу розмальовує ялинкову іграшку під керівництвом майстра. При цьому майстер покроково пояснює, що треба робити, яким пензликом користуватись, фарбу якого кольору наносити на той чи інший елемент, коли необхідно промити пензлик, коли та скільки треба почекати для висихання кожного елементу, коли та що можно посипати глітером.
Дитячі групи на майстер-класі нашої фабрики
Золотий глітер - магічний елемент декорування ялинкової кулі
Розмалювати ялинкову кулю можливо без допомоги наших майстрів. По-перше, ви можете включити свою фантазію та застосувати свої вміння, а по-друге, в нашій кімнаті для майстер-класу завжди знаходиться плакат із зображенням вже розмальованої картинки, контур якої нанесений на кулі. Кожен рік ми розробляємо нові варіанти шграшок для майстер-класів. Як правило, це картинка із символом року або великодня тематика.
Великодній кролик на ялинковій іграшці у вигляді яйця
Ялинкова куля з контуром великоднього кролика в коробочці
Ялинкова іграшка до Великодня
Якщо Ви маєтєте бажання прийняти участь в нашому чудовому майстер-класі з розпису ялинкової іграшки на Клавдієвській фабриці ялинкових прикрас, рекомендуємо звернутись до відділу екскурсій та майстер-класів.
Ялинкова куля із символом року для майстер-класу
Такая игрушка может у вас получиться после мастер-класса
КОНТАКТИ
Адреса: 07850, Україна, Київська обл., смт Клавдієво-Тарасове, вул. Успенська, 1
Екскурсійний відділ
klavdievo.tour@gmail.com
Інтернет-магазин
Іграшки з логотипом
095 364 64 74
Рус Укр
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Відділ оптових продажів
099 780 58 48     
097 195 33 74
       

shop@santaclaus.com.ua
099 780 58 48     
097 195 33 74


shop@santaclaus.com.ua
050 056 85 58
067 142 85 87    
095 371 05 80
oksana@klavdievo.com