Ми в соціальних мережах:
Головна сторінка
Екскурсії на ВДНГ
Екскурсії в Клавдієво
Наш онлайн магазин
Корпоративна символіка
Контакти
КОНТАКТИ
073-058-04-44           067-407-57-00              067-407-57-04
"РІЗДВЯНА ФАБРИКА МРІЙ" на ВДНГ

Команда Різдвяної Фабрики Мрій на ВДНГ не каже "Прощавайте", вона каже
"До зустрічі у новому сезоні!". Дякуємо кожному нашому гостю за емоції, за натхнення та чудовий настрій, з яким ви приходили та йшли від нас. Ми вже не дочекаємося нової зустрічі з вами.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
067-407-57-00
067-407-57-04
073-058-04-44
Наші телефони:
Ельфи, майстер-класи, Різдвяна Пошта

Спочатку ви потрапите на святкову площу казкового міста де живуть і працюють ельфи. Тут можна не тільки загадати бажання і купити ялинкові прикраси, а й випити кави з десертами. Вхід на фабрику теж розташований там. Все майстерні казкової фабрики виглядають як справжнє виробництво. Тут є і кабінет ельфа-чарівника, і величезні кімнати з неймовірним приладдям: раздуватель вогню, за допомогою якого здійснити потік майбутніх ялинкові прикраси, спеціальні ванни для їх сріблення, а також - ціла майстерня з розпису і фарбування готових іграшок.

Кожен з вас зможе в кінці подорожі фабрикою прикрасити створеної іграшкою величезну ялинку, сяючу яскравими вогниками. Крім цього вам вдасться створити власну кульку із заповітною мрією і забрати її додому. А ще в казковому місті ельфів працюватиме Різдвяна Пошта, де можна буде відправити подарунки і частинку мрії своїх близьких.
У столичному ВДНГ у павільйоні №2 завершила в цьому новорічному сезоні свою роботу абсолютно нова локація -  «Різдвяна фабрика мрій». Це справжнє казкове місто, де знаходиться чарівне виробництво ялинкових прикрас. Проте, це не проста фабрика, а місце, де ельфи вчать дітей здійснювати власні мрії. Чекаємо на на Вас в наступному сезоні.
Легенди Різдвяної фабрики мрій

За легендою на виробництві працюють тільки ельфи, які виконують бажання з дитячих новорічних листів. Більшість з них - прості і матеріальні, такі реалізують в першу чергу. Але є на фабриці окрема кімната - в ній становлять листи з величезними мріями: про польоти на Марс, про зустріч з казковими героями, про щастя, любов тощо. Такі мрії теж можливо здійснити, але не так просто, як бажання. Пощастило, що один з ельфів знайшов стару фабрику по здійсненню мрій і зміг відновити її роботу! Саме сюди і потраплять всі, хто вирішить відвідати «Різдвяну фабрику мрій» на ВДНГ.
Майстер-клас на фабриці мрій ВДНГ
Екскрсії на ВДНГ Різдвяна фабрика Мрій
Різдвяна фабрика Мрій на ВДНГ від Клавдієвської фабрики
Народження новорічної кулі - Фабрика Мрій ВДНГ
Майстер-клас на Фабриці Мрій ВДНГ від Клавдіївської фабрики ялинкових прикрас
Чудо сріблення ялинкових куль
Так народжується ялинкова куля - фабрика мрій ВДНГ
Різдвяна фабрика Мрій на ВДНГ - незабутні враження
Різдвяна фабрика Мрій на ВДНГ - магія Нового Року
klavdievo.tour@gmail.com